Kuchnia Kam Duo XL

Kuchnia Kam Duo XL

Kuchnia Kam Duo XL

 

Kuchnia Kam Duo XL - kuchnie Nowy SączMeble kuchenne KAMduo w wersji XL sięgają po sam sufit, idealnie wykorzystując przestrzeń na przechowywanie naczyń i sprzętów. Nowatorskie rozwiązanie zdobyło uznanie sądu konkursowego tegorocznej edycji Złotego Medalu MTP targów MEBLE POLSKA 2014.

Kuchnia Kam Duo XL - kuchnie Nowy SączKAMduo, czyli kuchnia w dualnej kolorystyce, ciesząca się ogromną popularnością, dzięki znakomitym relacjom jakości do ceny, teraz dostępna jest w wersji z szafkami górnymi wypełniającymi przestrzeń po sam sufit.

Prócz szerokiego wyboru modułów szafek, z których można skomponować ergonomiczna kuchnię, producent poszerzył również KAMDUO_XL_3ofertę dekorów, które można zestawić w ciekawe dualne kontrasty. Nowością dostępną dotąd w kuchniach z wyższej półki cenowej są fronty akrylowane w kolorze szarym i waniliowym, które świetnie komponują się z najmodniejszymi dekorami o strukturze drewna tj. pinia biała, szampan i brązowa.

Kuchnia Kam Duo XL - kuchnie Nowy Sącz

Charakterystyka mebli kuchennych KAMDUO XL

KAMDUO XL

Korpusy szafek dolnych wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze – Krem lub Lawa. Głębokość korpusów szafek stojących – 49 cm. Ściana tylna wpuszczana między boki wyposażona w  wywietrzniki. Do wyboru są nóżki regulowane: 10 lub 15 cm (z płynną regulacją wysokości).

KAMDUO XL

Korpusy szafek wiszących wykonane z płyty wiórowej laminowanej grubości 16 mm w kolorze – Krem lub Lawa. Głębokość korpusów to 30 cm i 56 cm. Szafki wiszące posiadają zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach i półki zabezpieczone są przed wysunięciem.

KAMDUO XL

Fronty wykonane z płyty akrylowanej, w wysokim połysk w kolorze – Wanilia i Szary oraz z płyty laminowanej grubości 18 mm w kolorze – Pinia biała, Pinia szampan i Pinia brązowa. Krawędzie płyty oklejone są obrzeżem ABS w kolorze frontu przy zastosowaniu kleju PUR (klej wodoodporny).

KAMDUO XL

Blaty wykonane w technologii postforming.
Grubość blatu 38 mm, kolory – Kaszmir i Grafit.
Do złączenia blatów można zakupić aluminiowe listwy łączące i boczne.

KAMDUO XL

Szuflady typu metalbox o głębokości 45 cm i szerokości 30, 40, 45, 50, 60, 80 i 90 cm. Szuflady wykonane są z systemem samodomykającym. We własnym zakresie można zastosować miękkie domykanie oraz wkłady do szuflad dostosowane do szerokości szuflady (patrz ulotka KAMDUO XL)*.

KAMDUO XL

Podnośniki gazowe 60N w szafkach wiszących okapowych (np. DXL WO2W6) i w szafkach z możliwością montażu okapu kuchennego (DXL WO5/36).

KAMDUO XL

Uchwyty o rozstawie 160 mm**.
Wykonane ze stopów metalu.

KAMDUO XL

Zawias puszkowy metalowy fi=35mm, regulowany w trzech płaszczyznach.

 

pobierz katalog z cennikiem :

http://www.meblekam.pl/uploads/Materialy/KAMDUO_XL.

 

W Nowym Sączu tylko w dogmeble.pl