Strona główna_____

O nas

O nas…

Firma DOG powstała w 1989 roku, jednak tradycja w branży meblarskiej sięga lat 60. Przez te lata gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie w produkcji i sprzedaży mebli. Doskonałą znajomość najnowszych technologii, tkanin, wzornictwa i materiałów oraz zdobyte doświadczenie dają nam możliwość zaoferowania doskonałych produktów za rozsądną cenę.

Oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, dlatego na powierzchni ponad 1000 m2 powstała ekspozycja mebli tradycyjnych i nowoczesnych. Stawiamy na wysoką jakość za przystępną cenę oraz profesjonalizm, dlatego też nasi doradcy służą pomocą w wyborze kompozycji wymarzonych mebli. Dysponujemy własnym transportem i wyszkolonym personelem, który, na Państwa życzenie, dowiezie i zamontuje meble.

Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego dbamy o Państwa cenny czas, a oferowane meble są w większości dostępne od ręki. Dodatkowo umożliwiamy skorzystanie ze sprzedaży ratalnej. Założyliśmy sobie za cel aby dostępne u nas meble były odpowiedzią na oczekiwania klientów z naszego regionu. Służąc Państwu od lat zdobyliśmy cenną wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Ta wiedza pozwoliła nam zadbać o to aby asortyment był skierowany za równo dla osób szukających nowoczesności w połączeniu z funkcjonalnością jak również tych z Państwa, którzy na pierwszy plan stawiają urok klasyki. Niestety nasz rynek został zalany mnóstwem mebli, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego zawsze jesteśmy obecni na corocznych targach meblowych aby z oferty rodzimych producentów wybrać taki wachlarz produktów , który zadowoli naszych klientów. Naszą dewizą jest jakość za rozsądną cenę – co od lat jest dla nas priorytetem i stanowi o naszej przewadze nad konkurencją.

Najlepszy sklep meblowy w Nowym Sączu. Zapewne wielu z Państwa zastanawia się czy nie jest to z naszej strony zbyt aroganckie nazywać się najlepszym sklepem w całym mieście, które jak wiadomo ma dość mocno zakorzenione tradycje w branży meblarskiej z wyróżniającym się na rynku producentami mebli ekskluzywnych. Z całym szacunkiem dla ich niepodważalnej wysokiej jakości i niepowtarzalnym wzornictwem oraz z całym szacunkiem dla właścicieli i klientów tych marek, którzy bezapelacyjnie przodują na rynku mebli. My mamy do zaoferowania coś wyjątkowego dla naszych klientów, którzy mają do dyspozycji mniejsze zasoby finansowe, chcących zaopatrzyć się w meble o niemniej ciekawym wzornictwie i jakości.

Chcąc wyjść na przeciw Państwa wysokim wymaganiom i jednocześnie potraktować tych klientów którzy nam zaufali w sposób jedyny i niepowtarzalny, gdzie każdy z Państwa może poczuć się dopieszczony i potraktowany jak klient wyjątkowy, nie wychodząc z domu, jak podczas zakupów online z tą jednak różnicą, że prezentacja zostanie przeprowadzona na państwa oczach z bezpośrednim przedstawieniem wszelkich możliwych funkcji i elementów podstawowych oraz dodatkowych mebla którym będziecie Państwo zainteresowani.

Rozpoczynamy wprowadzanie usługi Porady online gdzie jesteśmy gotowi przedstawić Państwu sam mebel jak również sposób jego montażu a także w czasie rzeczywistym odpowiedzieć na wszystkie pytania z nim związane. Jesteśmy tak bardzo podekscytowani, że udało nam się znaleźć sposób aby móc dopieszczać naszych obecnych i przyszłych klientów w sposób oryginalny przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologi zaspokajając tym samym jedną z najczęściej pojawiających się obecnie potrzeb bycia obsłużonym w sposób ekskluzywny i profesjonalny zaoszczędzając Państwa czas i pieniądze. Połączyliśmy coś co do tej pory wydawało się niemożliwe: pełne rozeznanie i zdobycie informacji bezpośrednio ze sklepu nie wychodząc z domu ze wszystkimi zaletami obsługi indywidualnej w tym z pełną prezentacja wybranego przez państwa produktu.

Czy teraz zgodzicie się Państwo z tym iż możemy bez skrupułów nazywać się najlepszym sklepem w mieście? Z przyjemnością przyjmiemy wszelkie sugestie jak również wskazówki jak jeszcze moglibyśmy wykorzystać te narzędzia aby uprzyjemnić wizytę w naszym wirtualnym sklepie …

Już wkrótce z wielką przyjemnością zaprosimy Państwa do odwiedzenia naszego nowego multimedialnego działu PORADY.